Naši klienti

Níže uvádíme příklady společností, se kterými spolupracujeme, což jenom dokládá, že náš záběr je opravdu široký.

CEMA a.s.

Historie vzniku společnosti CEMA, a.s. spojena se společností CEMA, spol s r.o., která byla založena v roce 1994 a z níž v květnu 1996 proběhla transformace na akciovou společnost. Spolu se změnou statutu došlo i k postupnému rozšiřování podnikatelských aktivit, a to až do rozsahu uvedeného v předmětu činnosti.V nabízených oblastech činností společnost zajišťuje kompletní projekční, dodavatelskou, montážní, servisní a poradenskou činnost. Samozřejmostí proto jsou vysoce kvalifikované a odborné znalosti zaměstnanců, stejně jako certifikáty a homologace dokladující kvalitu produktů a schvalující provoz všech instalovaných zařízení pro ČR. Nejnovější aktivitou společnosti je vlastní, nově vytvořený a nejenom v naší republice unikátní systém pro identifikaci a ochranu majetku - KRIMISTOP

www.cema.cz


TOMIreko, s.r.o.

Společnost TOMIreko, s.r.o. vznikla v roce 2009 organizační restrukturalizací stavební firmy Milan Šťastný, která má mnohaletou zkušenost s náročnými zakázkami ve stavebnictví. Společnost se v současnosti zájmově zaměřuje na oblast regenerace panelových domů, vodohospodářských a památkových staveb. Působení společnosti se neomezuje pouze na region Vysočiny, nýbrž realizuje své zakázky na celém území Čech, Moravy a Slezska.

www.tomireko.cz


ATP Motor s.r.o.

Společnost ATP Motor s.r.o. je dynamicky se rozvíjející, ryze českou společností, která vznikla v roce 2009 převodem fy. ing. Zdenek Toufar, ATP Motor na právnický subjekt. Společnost se zabývá prodejem náhradních dílů, pneumatik a příslušenství na traktory ZETOR, ZTS, URSUS, zemědělské, stavební a lesnické stroje. Zajištujeme také služby v oblasti opravárenství, prodej traktorů, náhradních dílů na zahraniční traktory a zemědělské stroje.

www.atpmotor.cz


VRTAL, s.r.o. - Váš dodavatel alkoholických i nealkoholických nápojů, vína, sladkosí i tabáku

Firma s úspěchem expanduje téměř po celém území ČR. Záměrem firmy VRTAL s.r.o., stejně jako jeho předchůdce firmy Vrtal sdružení fyzických osob, je i nadále zvyšovat obchodní aktivity a vytvářet nová pracovní místa v regionech dosavadního působení Snahou je neustále rozšiřovat stávající sortiment o nové výrobky a obohacovat trh,stejně jak udržovat vysokou kvalitu našich služeb. Naši hlavní odběratelé jsou z oboru gastronomie.

www.vrtal-sro.cz


MAŇÁSEK KOUPELNY

Firma Maňásek vznikla v roce 2000 jako montážní firma se zaměřením na rekonstrukce koupelen, přestavby panelákových bytových jader, výstavbu nových koupelen a montáže veškerých rozvodů vody, topení a plynu v bytech, rodinných domech i průmyslových objektech. V roce 2006 jsme otevřeli vlastní koupelnové studio, které se svou rozlohou přes 350m2 patří k největším a nejmodernějším v Třebíči a širokém okolí.

www.manasek-koupelny.net


ŠEDA - earth moving

Společnost Libor Šeda s.r.o. vznikla v květnu 2009 jako logické pokračování činnosti pa Libora Šedy jako fyzické osoby působící ve stavebnictví již deset let. Naši pracovníci se podíleli na realizaci významných staveb v oblasti dopravních a vodohospodářských staveb.

www.earthmoving.cz


OBLASTNÍ CHARITA TŘEBÍČ

Oblastní charita Třebíč je nezisková církevní organizace, která vznikla 1. 9. 1992. Je organizační jednotkou Diecézní charity Brno, působí v sociální, zdravotní a humanitární oblasti. Na území okresu Třebíč pomáhá ve 14 střediscích lidem, kteří se ocitli v těžké životní situaci.

http://www.trebic.net/sps/index_charita.php


ALTRODESIGN, s.r.o.

Reklamní agentura ALTRODESIGN se zabývý komplexními službami v oblasti reklamy. Grafické práce, malonákladový, velkoplošný a ofsetový tisk, výroba webových prezentací. Nabízíme reklamní fullservis.

www.altrodesign.cz